Favorite 0 Coș 0
Categorii

Lumanare ELECTROPLAED

295 MDL
JJA-208704
  • Lungime
    14.7 cm
  • Material
    Sticlă
  • Culoare
    Culori asortate
  • Greutate
    0.691 kg
  • Înălțime
    6 cm
  • Adâncime
    13.7 cm
  • Public
    Adulți
  • Utilizare
    Interior
  • Colecție
    La maison des couleurs
  • Durată de ardere
    14.0 ORE
  • Număr de fitile
    3
  • Greutatea cerii
    200 GRAME
  • Procent de parfum
    2.0
  • Parfum
    Parfum floral
Livrarea de la 1 până la 2 zile Calitate poloneză
Harta Adresa Zile de lucru Stoc
Cantitate totala Lun-Vin:
09:00 - 18:00
1 buc.
Shopping MallDova - Chișinău, str. Arborilor 21 Lun-Dum:
10:00 - 22:00
0 buc.
Port Mall - Chișinău, str. Mihail Sadoveanu 42/6 Lun-Dum:
10:00 - 22:00
1 buc.
Descrierea produsului

ROȘU x 4 AURIU x 4 VERDE x 4

Lungime14.7 cm
Adâncime13.7 cm
Înălțime6 cm
MaterialSticlă
CuloareCulori asortate
Greutate0.691 kg
ColecțieLa maison des couleurs
Număr de fitile3
Procent de parfum2.0
PublicAdulți
UtilizareInterior
Durată de ardere14.0 ORE
Greutatea cerii200 GRAME
ParfumParfum floral
Idei pentru casa și apartamentele tale
Idei de proiectare și soluții practice de la experții noștri în interior.