Lumanare ELECTROPLAED
295 MDL
JJA-208704
-
Lungime14.7 cm
-
MaterialSticlă
-
CuloareCulori asortate
-
Greutate0.691 kg
-
Înălțime6 cm
-
Adâncime13.7 cm
-
PublicAdulți
-
UtilizareInterior
-
ColecțieLa maison des couleurs
-
Durată de ardere14.0 ORE
-
Număr de fitile3
-
Greutatea cerii200 GRAME
-
Procent de parfum2.0
-
ParfumParfum floral
Livrarea de la 1 până la 2 zile
Calitate poloneză
Descrierea produsului
ROȘU x 4 AURIU x 4 VERDE x 4
| Lungime | 14.7 cm |
| Adâncime | 13.7 cm |
| Înălțime | 6 cm |
| Material | Sticlă |
| Culoare | Culori asortate |
| Greutate | 0.691 kg |
| Colecție | La maison des couleurs |
| Număr de fitile | 3 |
| Procent de parfum | 2.0 |
| Public | Adulți |
| Utilizare | Interior |
| Durată de ardere | 14.0 ORE |
| Greutatea cerii | 200 GRAME |
| Parfum | Parfum floral |




